O Nas

Firma VITRO INS Sp. z o.o. jest młodym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które działa na rynku od początku 2019 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu konstrukcji szklanych. Filigranowe fasady, ściany wewnętrzne, balustrady, daszki ze szkła to tylko niektóre produkty, które cieszą się coraz większą popularnością, jednocześnie stawiając przed inżynierami, architektami i monterami nowe wymagania.

Długoletnie doświadczenie naszych pracowników gwarantuje klientom zadowolenie z realizacji każdego projektu. Dzięki stałej współpracy z renomowanymi producentami szkła, systemów aluminiowych i okuć ze stali nierdzewnej dostosowujemy projekt do indywidualnych potrzeb i życzeń klienta.

Zarówno dla klientów prywatnych, jak i instytucjonalnych jesteśmy niezawodnym partnerem, posiadającym specjalistyczną wiedzę i nadzwyczajne pomysły.

Szkło fascynuje i inspiruje nas, ponieważ pomimo swojej filigranowej i przezroczystej optyce jest wytrzymałym materiałem, który oferuje niezliczone obszary zastosowań. Nasza oferta obejmuje: systemy okienno-drzwiowe, systemy fasadowe, w tym system fasad elementowych, wentylowanych, strukturalnych, słupowo-ryglowych oraz balustrady, daszki, witryny szklane.

Wszystkie nasze produkty spełniają niezbędne wymogi bezpieczeństwa i odznaczają się wysokimi parametrami technicznymi. Działamy na terenie całego kraju i Unii Europejskiej.

Zadowolenie klienta to nasz znak firmowy. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu

Nasz zespół służy Państwu pomocą. W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego.