Systemy fasad elementowych

Coraz częściej realizacja planów budowy odbywa się pod presją czasu. Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom klientów, oferujemy system fasad elementowych. Jest to nowoczesne rozwiązanie architektoniczne, które umożliwia zyskanie na czasie i co za tym idzie oszczędność kosztów. Ponadto wytrzymałość i wysoki standard jakości fasady elementowej gwarantuje produkcja seryjna i zupełnie niezależny od warunków pogodowych montaż pojedynczych elementów.

Poszczególne moduły fasady powstają w zakładzie produkcyjnym. Następnie gotowe elementy przewozi się na plac budowy i montuje się do konstrukcji nośnej budynku oraz sąsiadujących modułów. Do najważniejszych zalet fasad elementowych należy szybki i precyzyjny montaż na miejscu, bez rusztowania.

System fasad elementowych nadaje się do budynków każdej wielkości, umożliwia zastosowanie otwieranych elementów, paneli czy ochrony przeciwsłonecznej. Podczas realizacji zlecenia zawsze uwzględniane są specyficzne dla danego obiektu rozwiązania i zapotrzebowania. 

Fasada elementowa to połączenie funkcjonalności, nowoczesnego designu i filigranowej optyki.

Zapraszamy do kontaktu

Nasz zespół służy Państwu pomocą. W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego.